Agjenti i Hysajt zbulon sekretin e shpërthimit të shqiptarit ndaj Lacios

In Futboll, Sport

Elseid Hysaj është rikthyer sërish që të tregojë vlerat e tij, teksa të shtunën shkëlqeu në fitoren e thellë ndaj Lacios.  Menaxheri i Hysajt, Mario Xhiufredi, ka bërë një batutë sot në një intervistë për “Radio Goal”.

“Mendoj se Hysaj ka treguar se mund të bëjë ndeshje të mëdha edhe në fazën ofensive, si ajo e të shtunës ndaj Lacios. Ndoshta me bardhekaltrit edhe e teproi me sulmin, në ndeshje të tjera ishte i përqendruar më shumë në fazën mbrojtëse. Unë pastaj i bëra një batutë, pasi ka ndërruar këpucët. Ndoshta rendimenti i tij i madh është pikërisht meritë e kësaj”, tha Xhiufredi.

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com