Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

In Disaspora

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë  një Shqiptari, i cili më pas gjeti vdekjen. Jozef Boci, 30 vjeç, pësoi plagë serioze në kokë pasi u godit në mënyrë të përsëritur me objekte të forta nga të paktën tre burra, në juglindje të Londrës të shtunën e kaluar.

Sipas mediave në vend Boçi ka gjetur vdekjen ditën e sotme, pasi nuk ka mundur të shpëtoj dot plagëve të marra. Policia tha se zoti Boçi, i cili ishte nga Shqipëria, por që jetonte në Catford, u sulmua në Rrugën e Lartë të Greenwichit pasi një sherri që shpërtheu mes dy grupeve. Shërbimet emergjente u thirrën në vendin e ngjarjes rreth orës 2.15 dhe zona mbeti e rrethuar nga policia të nesërmen.

You may also read!

Sipas Beogradit, Berlini e do Kosovën vëzhguese në OKB

Dikush nga zyrtarët e lartë të Ministrisë së Jashtme të Gjermanisë, shefi i ri i diplomacisë Heiko Maas, ose

Read More...

Ja si do të shënohet “Epopeja e Dukagjinit”

Me rastin e 24 marsit “Epopesë së Dukagjinit”, që konsiston me 20-vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së, në

Read More...

Shtrëngimet e Stomakut – Cilat Janë Zgjidhjet Natyrale

Dhimbja e stomakut është e zakontë, jo vetëm tek fëmijët por edhe tek të rriturit. Shkaqet e kësaj dhimbjeje

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com