Author: LajmiExpress

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Vrasja barbare e Dedë Gjo Lulit nga serbët dhe a u tradhtua ai nga shqiptarët!

Kur mbushi 75 vjeç Dedë Gjo Luli tregoi trimërinë e fundit në jetë. I gjendur në një kurth, i

Read More...

OKB kalon rezolutën për Sirinë, “30 ditë kohë për ndihmat”

Këshilli i Sigurimit të OKB-së miratoi unanimisht rezolutën që ka përcaktuar një afat kohor prej 30 ditësh për të

Read More...

Zyrtari i Partisë së Merkelit: Kosova ta ratifikojë demarkacionin sipas Marrëveshjes së vitit 2015

Kryesuesi i Komitetit për Marrëdhënie me Jashtë në Parlamentin Evropian dhe anëtar i CDU—së së Angela Merkelit, CDU, David

Read More...

Edhe pse 48 vjeçe, J.Lo vazhdon ta sfidojë moshën me performancat e saj

Jennifer Lopez është kujdesur që të tërheqë gjithë vëmendjen gjatë performancave mahnitëse në Las Vegas. Këngëtarja ka vënë në

Read More...

Vaj Ulliri me Hudhra, Kura Që Duhet Ta Keni Në Shtëpi

Hudhra është përdorur prej shekujsh kundër shumë sëmundjeve. Ajo shërben si një antioksidant dhe një shtysë e rëndësishme për 

Read More...

E paskemi ditur gabim, kjo është gjuha më e folur në botë

Bota nuk flet e gjitha Anglisht. Të gjithë ne flasim të paktën një gjuhë, atë amëtaren. Por sigurisht, globalizimi

Read More...

Hoxha: Izolimit po i vjen fundi

Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, pas lajmit për arritjen e konsensusit për ratifikimin e demarkacionit, ka theksuar se “është lajm i

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com