Author: LajmiExpress

Këto janë 16 skuadrat që kaluan tutje në Ligën e Kampionëve

Tashmë është mbyllur faze e grupeve të Ligës së Kampionëve ku dihen 16 skuadrat që kaluan tutje. Arsenali, PSG,

Read More...

Alarmi i BE-së: Më shumë se 1,700 militantë janë kthyer në Evropë

Nga 5 mijë militantë nga vendet evropiane, të cilët vlerësohet të ketë shkuar në Siri dhe Irak, një e

Read More...

Juventus mund Dinamon (Video)

Skuadra e Juventusit ka shënuar fitore në ndeshjen e fundit të grupit, pasi ka mposhtur skuadrën kroate Dinamo Zagreb

Read More...

Rrëfimi i Elës: Burri më ktheu në prostitutë për të blerë drogë (Video)

Ela (emri me të cili preferojnë të shfaqet në media) ka rrëfyer se si bashkëshorti jo vetëm e rrihte,

Read More...

8 dhjetori 1990 – Demokraci e prerë në besë

ILIR VATA Edjathta – 8 dhjetori 1990, lideri Hajdari bashkë me ëndërra e madhe “Ta bëjmë Shqipërinë si gjithë

Read More...

Memli Krasniqi për kryetar të Prishtines ?! (Video)

Emri i Krasniqit është përfolur si një prej personaliteteve më të pranueshëm për kryeqytetasit, dhe kjo madje është pohuar

Read More...

Biografitë e kandidatëve për të parin e Drenasit: Mësojeni sa gjuhë të huaja flasin Lladrovci e Xhemajlaj

Zgjedhjet e jashtëzakonshme për të parin e Drenasit, kanë nxjerrë në garë profile të ndryshme të kandidatëve të cilët

Read More...

Ilir Deda: S’ka liberalizim vizash as vitin e ardhshëm

Deputeti i pavarur, Ilir Deda i ftuar në emisionin InfoBox të RTV Dukagjinit ka deklaruar se liberalizim të vizave,

Read More...

Real Madrid – Dortmund / Formacionet zyrtare

Real Madrid dhe Borussia Dortmund kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të fundit në fazën e grupeve të Ligës

Read More...

Milionerët e YouTube: Tre personat që fitojnë më së shumti para nga interneti (Foto)

Ishte viti 2005 kur YouTube kishte publikuar videon e parë, video e cila përfshinte bashkëthemeluesin Jawed Karim duke qëndruar

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com