Author: LajmiExpress

Koci: Spekulimet për Haradinajn, e dëmtojnë Kosovën

Avokati i Ramush Haradinajt, Arianit Koci, ka thënë se spekulimet për Haradinajn se mund të procedohet penalisht në Gjykatën

Read More...

Një fjalë e gabuar në Ballkanin Perëndimor mund të sjellë konflikt

Komisari për zgjerim dhe politikë fqinjësore Johanes Han në intervistë për internet edicionin e gazetës gjermane “Cajt” thotë se

Read More...

Stefanoviq: Vetëm Vuçiq mund të fitojë në raundin e parë

Aleksandar Vuçiq është i vetmi kandidat që mund të fitojë në raundin e parë për president, tha sot zëvendëskryeministri

Read More...

Vuçiq: Serbia, marrëdhënie të forta me SHBA-në

Aleksandër Vuçiq, kryeministër i Serbisë është shprehur se shteti i tij ka marrëdhënie të forta me SHBA-në. Ai këtë

Read More...

Majlinda e Artë,Disi e bronztë

Majlinda Kelmendi ka arritur për herë të katër të dal fituese në Paris. Xhuditja e njohur kosovare ka fituar

Read More...

VIDEO/ Man.United shënon golin e dytë. Martial bën gjithçka vetëm

Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë përballë Watford. Në minutën e 60’ ishte Anthony Martial ai i

Read More...

VIDEO/ Çmenduri në ‘tiki-taka’, Man.United shënon gol ‘alla Barcelona’

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 përballë Watford. Në minutën e 32’ ishte Juan Mata ai i cili

Read More...

VIDEO/ Darmstadt në avantazh përballë Dortmundit

Darmstadt po bën befasinë e madhe të kësaj jave në Bundesligë pasi ka shënuar golin e avantazhit 2-1 përballë

Read More...

Barcelona e shënon edhe golin e dytë (Video)

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Alavesit me anë të Neymarit. Për më shumë shikoni videon.

Read More...

Vdes djali i vetëm i biznesmenit të njohur shqiptar

Silvestër Muçaj, djali i vetëm i ish-pronarit të Universitetit “Kristal”, Ahmet Muçaj është ndarë nga jeta në moshën 23-vjeçare.

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com