Bëhen prindër për herë të dytë, Ermali publikon foton nga spitali të Amit (Foto)

In Jetë/Stil

Çifti i njohur Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë bërë prindër për herë të dytë.

Dyshja janë bekuar mëngjesin e sotëm me një vogëlushe. Ka qenë vetë komediani Mamaqi që i cili ka publikuar një foto të shkrepur nga ky moment i veçantë.

‘Zoti na bekoi përsëri, kësaj radhë me një vajzë.’, ka shkruar ai , në foton ky shfaqen së bashku me vajzën e sapolindur.

You may also read!

Sipas Beogradit, Berlini e do Kosovën vëzhguese në OKB

Dikush nga zyrtarët e lartë të Ministrisë së Jashtme të Gjermanisë, shefi i ri i diplomacisë Heiko Maas, ose

Read More...

Ja si do të shënohet “Epopeja e Dukagjinit”

Me rastin e 24 marsit “Epopesë së Dukagjinit”, që konsiston me 20-vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së, në

Read More...

Shtrëngimet e Stomakut – Cilat Janë Zgjidhjet Natyrale

Dhimbja e stomakut është e zakontë, jo vetëm tek fëmijët por edhe tek të rriturit. Shkaqet e kësaj dhimbjeje

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com