Bleona për ‘Daily Mail’: Dal e zhveshur për art… Jo për të rënë në sy!

In Jetë/Stil

Këngëtarja shqiptare seksi Bleona Qereti, që tashmë po bëhet e famshme edhe në SHBA me thagmat e saj, së fundi ka tërhequr vëmendien e “Daily Mail”, i cili i ka kushtuar një artikull në profiling e tij “Roz” në versionin online.

Bleona në këtë shkrim për “DM” ka sqaruar edhe arsyet e saj, se përse ajo është kaq ekstravagante dhe përse hera-herës i duhet që të shfaqet e zhveshur në evente të rëndësishme.

“Unë e bëj këtë (zhveshjen) për art, jo për famë”,- ka thënë Bleona për “Daily Mail”, duke dashur të sqarojë kureshjten e shumtë dhe thashethemet.

Por gjithsesi, ato që kanë tërhequr më tepër edhe në këtë shkrim, kanë qenë fotot “hot” të Bleonës dhe trupi i saj seksi, në disa foto nudo.

Edhe këtë herë Bleona gjithsesi ka aritur të “godasë” në shenjë…

4BBC98F500000578-5656631-image-a-54_15251891774614BBC971900000578-5656631-image-a-45_15257042851984BBC975100000578-5656631-image-m-52_15251891544184BBC987800000578-5656631-image-a-55_15251891920874BBCC3C200000578-5656631-image-a-41_15257042626784BBCC3ED00000578-5656631-image-a-51_15257043352904BBCC30900000578-5656631-image-m-50_15257043259044BC48E1F00000578-5656631-image-a-43_15257042758084BC48E1600000578-5656631-image-a-42_15257042713254BC48E2900000578-5656631-image-a-44_15257042851804BC48E5900000578-5656631-image-a-46_1525704296594Bleona Qereti2018 Vanity Fair Oscar Party Hosted By Radhika Jones - Arrivalsauto_bleona31416863208B Collagebleona-qeretit-i-mungon-gjysma-e-saj-ballina

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com