Blerand Stavileci bëri urimin më të bukur nga të gjithë për 10 vjetorin e Pavarësisë!

In Jetë/Stil

Ish ministri i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, nga të gjithë të përfshirët e tjerë në sferën e politikës, po del të jetë tejet atraktiv me disa postime në rrjete sociale.

Nuk janë vetëm statuset politike ato që e bëjnë tërheqës një figurë të njohur politike, pikërisht imazhet e përditshmërisë dinë të marrin gjithë vëmendjen, shkruan Kosovarja.

Këtë gjë e aplikon Stavileci, me ç’rast sapo na e dëshmoi se nuk ka si të jetë ndryshe urimi më i bukur për 10 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Ish ministri, ka shpërndarë një foto të veçantë në llogarinë e tij, është vogëlushja simpatike, vajza e moderatorit të njohur Robert Bojaj e veshur me ngjyrat e flamurit të shtetit.

Kjo lë të nënkuptojë edhe raportet miqësore që gëzojnë dy figurat e njohura për audiencën.

Epo, kjo po që është një foto plotë veçanti, dhe me shumë gjasë do të cilësohet si një urim i bukur që mund t’i dedikohet shtetit nga një vogëlushe kaq simpatike.

 

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com