Category: Jetë/Stil

Koncerti në Tiranë, Ermal Meta dhe Eugent Bushpepa ndezin sheshin ‘Skënderbej’ (Video)

“Mezi pres. Ju dua shumë”. Këto kanë qenë fjalët e para të Ermal Metës për koncertin, i cili ka

Read More...

Horoskopi ditor, e Premtë 1 Qershor 2018

Ky është horoskopi për ditën e premte, 1 qershor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si

Read More...

I dha të gjitha paratë për bamirësi, milioneri mysliman vdes nga kanceri

Është gjithmonë mirë të dëgjojmë që njerëz të pasur japin para për bamirësi, për njerëzit që janë në nevojë,

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 1 Qershor, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 1 Qershor, ndër vite: 4000 p.e.s – Kali u zbut për

Read More...

Horoskopi ditor, e Enjte 31 Maj 2018

Dashi Në dashuri do të shfaqni shumë pretendime dhe kjo gjë, për shkak se po mundohuni të lini pas

Read More...

Dua Lipa në listën e 25 femrave më me influencë në Britani

Dua Lipa është renditur në listën e 25 grave më me influencë në Britani. Krahas saj revista “Vogue” rendit

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 31 Maj, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 31 Maj, ndër vite: 279 pes – Ramsei i madh, faraon i

Read More...

10 qytetet më të shtrenjta në botë

Cyrihu dhe Gjeneva ende mbesin dy qytetet më të shtrenjta në botë, sipas renditjes vjetore të 77 zonave metropolitane

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 30 Maj, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 30 Maj, ndër vite: 1498 – Kristofor Kolombi niset me 6 anije për

Read More...

Familja që po e pret të vijë në jetë fëmijën e 21-të (Foto)

Familja më e madhe në Britani do të bëhet edhe më e madhe, pasi tashmë pret që të vijë

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com