Category: Jetë/Stil

Horoskopi ditor, e Martë 29 Maj 2018

Dashi Do të jeni shumë romantikë dhe ëndërrimtarë, ndoshta për shkak të zhvillimeve tejet pozitive, të cilat do ju

Read More...

“Telat e Zemrës”, Era duet me Remzijen (Video)

Dy këngëtaret shumë të dashura për publikun, Remzije Osmani dhe Era Rusi ka bërë forcat bashkë për një projekt

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 29 Maj, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 29 Maj, ndër vite: 1453 – Pas rrethimit prej 2 muajsh, Kostandinopoja

Read More...

Horoskopi javor, prej 28 Maj deri më 3 Qershor 2018

Çfarë iu thotë java!!! DASHI 21. mars – 20. prill Jeta juaj ne çift ka rrezik të turbullohet shumë

Read More...

Horoskopi ditor, e Hënë 28 Maj 2018

Dashi Dite mjaft e qëndrueshme kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Nuk do hidhni asnjë hap pa pyetur

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 28 Maj, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 28 Maj, ndër vite: 1830 -Presidenti amerikan Andrew Jackson nënshkruan Aktin indian

Read More...

Rusët nuk i japin vizë se është shqiptare? Era Istrefi rrezikon performancën për hapjen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith

Read More...

Horoskopi ditor, e Diele 27 Maj 2018

Dashi Klima yjore do jete shume e mire gjate kësaj dite dhe do e beje jetën tuaj ne çift

Read More...

Kur fusha e futbollit ‘kthehet’ në arenën e një performance fantastike, interpretimi magjik i Dua Lipës përmes 30 fotografive

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka bërë hapjen e finales së madhe në Ligën e Kampionëve. Pak

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 27 Maj, përgjatë historisë?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 27 Maj, ndër vite: 927 – Vdiq Simeon i Madh, udhëheqësi

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com