Category: Jetë/Stil

Çfarë ka ndodhur më 16 shkurt?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 16 shkurt ndër vite: 600 – Papa Gregori i parë shpall

Read More...

Budapesti – Aq afër, por edhe aq larg

Njëri ndër disa kryeqytete “në Danubin e bukur e të kaltër”, Budapesti me të drejtë ka epitetin e kryeqyteteve

Read More...

Putin ledhaton Trumpin ‘shtatzënë’ në New York (Foto)

Të gjithë ata që kanë vizituar mbrëmë dyqanin e Apple në New York, i ka pritur një befasi e

Read More...

E tmerrshme: Shqyen faqet e Kuranit, urinon mbi to dhe më pas i vë flakën librit të shenjtë (Foto/Video, +16)

Një grua ka shkaktuar zemërim në botën myslimane, pasi filmoi veten duke urinuar në librin e shenjtë Kuranin, të

Read More...

Linda Halimi tjetër sukses, do performojë përkrah yjeve botëror

Emri i saj po dëgjohet shumë shpesh nëpër media, kjo për faktin se ajo po vazhdon me suksese në

Read More...

Historia e pabesueshme e Donald Trumpit dhe Princeshës Diana

Të gjithë e kemi parasysh Princeshë Dianen tek kërcen në Shtëpinë  e Bardhë me Jonh Travoltan, në atë kohë

Read More...

Një serb i fejuar me shqiptare në Big Brother? Fansat lusin Arbanën të mos lejojë këtë (Foto)

Lajmi se në “Big Brother” do të ketë çifte, lumturoi publikun pafund, por kjo nuk zgjati shumë. Lumturia nisi

Read More...

Horoskopi ditor, e mërkurë 15 shkurt 2017

Dashi Sot do jeni me te afërt me partnerin tuaj dhe do flisni hapur edhe për disa çështje delikate.

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 15 shkurt?

Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 15 shkurt ndër vite: 399 pes – Sokrati dënohet me vdekje

Read More...

Dashuri e parë! Barack dhe Michelle Obama i rikthehen twitterit me urimet e veçanta për Shën Valentin (Foto)

Çifti i njohur Michelle dhe Barack Obama për tetë vite rresht shijuan dashurinë e tyre në Shtëpinë e Bardhë.

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com