Category: Jetë/Stil

E pazakontë, shkretëtira shndërrohet në det (Video)

Reshjet e dendura të shiut kanë transformuar shkretëtirën në pjesën veriore të kryeqytetit të Arabisë Saudite, Riad. Pamjet e

Read More...

Njihuni me njësinë elitare të ushtareve të bukura të Ukrainës (Foto)

Në internet kanë qarkulluar së fundmi fotografi të disa vajzave të bukura të cilat janë ushtare në forcat e

Read More...

Ja se si duken gratë e njerëzve më të pasur të botës (Foto)

Njerëzit shpesh mendojnë se gratë e miliarderëve janë supermodele të kuruara që i kalojnë ditët mes salloneve të bukurisë

Read More...

Bebe Rexha, JoJo dhe Serayah bëhen kryefjala e festave në muzikën amerikane

Tre bukuroshe të super-talentuara po bashkojnë forcat për një natë të paharrueshme divash. Bebe Rexha së bashku me JoJo

Read More...

Njihuni me qytetin më spektakolar të së ardhmes (Foto)

Ai cilësohet si “qyteti i së ardhmes”. Është duke u ndërtuar mes Malajzisë dhe Singaporit, dhe do të kushtojë

Read More...

Ky është parashikimi i motit për vikend

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të

Read More...

Era Istrefi nderohet me një çmim të madh (Foto)

Era Istrefi është fituesja e dhjetë e European Border Breaker Awards, 2017, një çmim europian muzikor për artistët e

Read More...

Mirësevini në shfaqjen më të madhe dhe më seksi në botë (Foto)

Adriana Lima, Irina Shayk, Gigi e Bella Hadid, Kendall Jenner, Lily Donaldson, Joan Smalls, Sara Sampaio, Jasmine Tookes, Lily

Read More...

Vendi që ka më së shumti miliarderë

Është publikuar lista e miliarderëve për këtë vit Kompania hulumtuese “Wealth-X” çdo vit publikon listën e miliarderëve. Sivjet sipas kësaj

Read More...

Dua Lipas ëndrra po i bëhet realitet (Video)

Dua Lipa po konsiderohet si një ndër yjet që u ngjit shpejt në skenën botërore të muzikës. Këngëtarja shqiptare

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com