Category: Lajme

Pamje të rralla, Oliver Ivanoviq ia puth dorën vajzës së Bajram Rexhepit (Video)

Në këto pamje të rralla, arkiv e agjencionit të lajmeve Associated Press, të publikuara më 2015-ën, shihet se si

Read More...

Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviqin

Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë

Read More...

Vllasi: Oliveri është vrarë nga serbët, por Beogradi do t’ua veshë shqiptarëve

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e

Read More...

Nesër ora e parë e mësimit i kushtohet Skënderbeut

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka marrë vendim që nesër, në të gjitha shkollat fillore të

Read More...

Kjo është gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

Mustafa i cili për disa ditë ishte duke u mjekuar në Spitalin Amerikanë në Prishtinë, pasi vuante nga një

Read More...

Reagon kryeministrja serbe për Ivanoviq, ja çfarë shkruan në telegramin drejtuar familjes

Kryeministrja serbe, Ana Brnabiq ka dërguar një telegram ngushëllimi për familjen dhe bashkëshorten e liderit të Iniciativës Qytetare serbe

Read More...

Abetarja mbarëkombëtare arriti edhe në Ukrainë, kurse në Maqedoni ende nuk po lejohet!

Pas 300 vitesh duhet të vini në Shqipëri, për ta parë nga afër vendin tuaj të origjinës, i cili

Read More...

Flet studiuesja e Institutit të Krimeve të Luftës: Ja kush qëndron prapa vrasjes së Ivanoviqit

Ekzekutimi i sotëm i Oliver Ivanoviqit para zyrës së partisë së tij në Veri të Mitrovicës, është një vrasje

Read More...

Vrasja e Oliver Ivanoviç, përfundon autopsia e trupit, ja çka thotë miku më i afërt i tij

Pas vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare serbe ‘Liri,demokraci, drejtësi’, Oliver Ivanoviq, është deklaruar edhe miku  i tij më

Read More...

Përfshihet edhe KFOR-i në zbardhjen e vrasjes së Ivanoviqit!

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka bërë të ditur se i ka vënë në lëvizje të gjitha

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com