Category: Kosova

Pamje të rralla, Oliver Ivanoviq ia puth dorën vajzës së Bajram Rexhepit (Video)

Në këto pamje të rralla, arkiv e agjencionit të lajmeve Associated Press, të publikuara më 2015-ën, shihet se si

Read More...

Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviqin

Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë

Read More...

Vllasi: Oliveri është vrarë nga serbët, por Beogradi do t’ua veshë shqiptarëve

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e

Read More...

Nesër ora e parë e mësimit i kushtohet Skënderbeut

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, ka marrë vendim që nesër, në të gjitha shkollat fillore të

Read More...

Kjo është gjendja shëndetësore e Isa Mustafës

Mustafa i cili për disa ditë ishte duke u mjekuar në Spitalin Amerikanë në Prishtinë, pasi vuante nga një

Read More...

Vrasja e Oliver Ivanoviç, përfundon autopsia e trupit, ja çka thotë miku më i afërt i tij

Pas vrasjes së liderit të Iniciativës Qytetare serbe ‘Liri,demokraci, drejtësi’, Oliver Ivanoviq, është deklaruar edhe miku  i tij më

Read More...

Përfshihet edhe KFOR-i në zbardhjen e vrasjes së Ivanoviqit!

Ministri i Punëve të Brendshme, Flamur Sefaj ka bërë të ditur se i ka vënë në lëvizje të gjitha

Read More...

Senati amerikan: Rusia, pengesë për integrimin e Kosovës

Në raportin e fundit 200 faqesh të komitetit të Senatit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës mbi marrëdhëniet ndërkombëtare,

Read More...

Këto janë pasojat e shfuqizimit të Speciales sipas profesor Rekës

Profesori i marrëdhënieve ndërkombëtare, Blerim Reka, ka thënë se Gjykata Speciale për Kosovën ishte iniciuar nga Rusia. Në këtë

Read More...

Policia jep shpërblim prej 10.000 euro për cilindo qytetar që jep informata të rëndësishme për zbardhjen e vrasjes së Ivanoviçit

Menjëherë pas vrasjes së politikanit Serb në Kosovë, Oliver Ivanoviç policia ka nisur hetimet dhe ka gjetur provat e

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com