Category: Sport

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Real Madrid shpartallon Alaves, shkëlqen Ronaldo

Real Madrid mesa duket ka gjetur vazhdueshmërinë teksa kanë treguar një formë të kënaqshme duke kaluar Alaves në Bernabeu

Read More...

Florian Marku: Si u rraha me rusët në një lokal nate. Nuk jam 2 metra, por nuk lejoj askënd të më ofendojë

Florian Marku, kick-boxeri shqiptar me ambicie shumë të mëdha, është shumë premtues në këtë sport. Ai është shpallur 6

Read More...

Shaqiri po e shijon sezonin më të mirë në karrierë

Për herë të parë në karrierë, Shaqiri ka arritur të shënojë gol tre ndeshje me radhë në Ligë (Bundesliga,

Read More...

Champions / Ronaldo është asistuesi më i mirë në historinë e Kampionëve

Ronaldo është asistuesi më i mirë në histori të Ligës së Kampionëve.Jo vetëm golashënuesi, Cristiano Ronaldo është edhe asistuesi

Read More...

Deklasohet Kosova nga Polonia

Kosova ka humbur 90:62 nga Polonia. Në “Wloclawek” ka përfunduar ndeshja mes Polonisë dhe Kosovës në kuadër të kualifikimeve

Read More...

De Gea vlerësohet 100 milionë euro, ja 10 portierët më të shtrenjtë në histori (Foto)

Manchester United e vlerëson portierin spanjoll, David De Gea, 100 milionë euro. Ky çmim do ta bënte atë portierin

Read More...

CNN: Si është të jesh përfaqësuesi i vetëm i shtetit në Lojërat Olimpike Dimërore

Skitari shqiptar, Albin Tahiri, i cili e përfaqësoi Kosovën në Lojëra Olimpike Dimërore 2018 në Pyeongchang të Koresë Jugore,

Read More...

Vdes një polic në përleshjen mes tifozëve të Bilbaos me ata rusë (Video)

AS raporton se ka ndërruar jetë një polic gjatë përleshjeve mes tifozëve të Bilbaos dhe atyre rusë. Sipas AS,

Read More...

Arsenal 1-2 Ostersunds: Nota e Xhakës dhe të tjerëve

Arsenali ka vazhduar tutje në Ligën e Evropës duke eliminuar skuadrën suedeze Ostersunds. Skuadra angleze ka pësuar humbje në

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com