Category: Sport

Xhaka me mesazh të veçantë për tifozët dhe trajnerin

Talenti shqiptar që luan tek FC Basel, Taulant Xhaka, i cili në takimet e fundit nuk ka gjetur hapësirë

Read More...

James dëshiron të luajë te Bayerni i Ancelottit

James Rodriguez duket se po luan sezonin e tij të fundit me Real Madridin. Sipas mediave spanjolle, ylli kolumbian

Read More...

Origi: Liverpool duhet ta përfundojmë sezonin fuqishëm

Divock Origi shënoi golin e tretë për Liverpoolin në fitoren e madhe kundër Evertonit. ‘The Reds’ mundën Evertonin në

Read More...

Superliga vjen sot me derbin drenicas Feronikeli-Drenica

Me ndeshjen e djeshme Prishtina-Flamurtari (1-0), kanë nisur sfidat e javës së 23-të të elitës së futbollit tonë. Kjo

Read More...

Pritje dhe koncert festiv për boksierin Erzen Rrustemi

Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, sot organizohet pritje speciale për boksierin Erzen Rrustemi, kampion

Read More...

Transferohet për 100 milionë euro te Manchester United (Foto)

Manchester United pas Paul Pogbas, do të bëjë një tjetër transferim 100 milionësh. ‘Djajtë e Kuq’ janë duke kërkuar

Read More...

Edi Rama krenar me shqiptarët që luajnë për kombëtaren e Zvicrës

Kryeministri shqiptar, Edi Rama dje është takuar me presidenten e Zvicrës, Doris Leuthard ku nënshkroi dy marrëveshje të rëndësishme.

Read More...

Messi vs Ronaldo

Lionel Messi po shkëlqen këtë edicion Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, është duke shkëlqyer këtë edicion, duke lënë prapa

Read More...

Gjashtë golashënuesit më të mirë në Premierligë që nga sezoni 2012/13 (Foto)

Sergio Aguero është golashënuesi më i mirë në Premierligë që nga sezoni 2012/13 Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero,

Read More...

Shiten biletat për ndeshjen Juventus-Barcelona

Stadiumi i Juventusit do të jetë i stërmbushur për sfidën me Barcelonën. Ndeshja mes Juventusit dhe Barcelonës në kuadër

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com