Category: Sport

Sonte Shqipëri-Bosnjë, kuqezinjtë synojnë fitore

Kombëtarja shqiptare sonte do të përballet me Bosnjën dhe Hercegovinë në “Elbasan Arena”. Kuqezinjtë dhe Bosnja përballen në një

Read More...

Heroi i Barcelonës tregon se kush duhet të zëvendësojë Enriquen

Sergi Roberto dëshiron që Juan Carlos Unzue të jetë pasues i Luis Enrique Barcelona është në kërkim të një

Read More...

​Taulanti e harron De Biasin dhe Shqipërinë, kalon kohë me Granitin (Foto)

Taulant Xhaka po e shijon kohën pas largimit nga Kombëtarja shqiptare, pas problemeve me trajnerin Gianni de Biasi Por,

Read More...

Stërvitja e fundit e Kombëtares para ndeshjes me Bosnjën (Video)

Kombëtarja shqiptare ka mbajtur stërvitjen e fundit para ndeshjes miqësore me Bosnjë dhe Hercegovinën Djelmoshat e Gianni de Biasit

Read More...

De Biazi i përgjigjet Xhakës: Nuk je Maradona dhe Pele

Është konsideruar me të drejtë skandal në kombëtaren e Shqipërisë largimi i Taulant Xhakës nga grumbullimi, pas ndeshjes me

Read More...

Chelsea arrin marrëveshjen me Barçën për Neymarin

Roman Abramovich dhe Barcelona kanë arritur një marrëveshje verbale për Neymar, sipas të përditshmes italiane “Tuttosport”. Transferimi i brazilianit

Read More...

Hetem Hyseni shpëton Vushtrrinë nga humbja

Skuadra e Vushtrris ka shpëtuar në fund prej humbjes nga Vllaznia e Pozhoranit sot në “Ferki Aliu” në duelin

Read More...

Gerrard ‘gati e theu shtyllën’ me këtë gjuajte të fuqishme në takimin e legjendave ndaj Realit (Video)

Legjendat e Liverpoolit fituan ndaj atyre të Real Madridit me rezultat 4-3. Në këtë takim Steven Gerrard shënoi një

Read More...

De Biasi paralajmëron Xhakën: Nëse do të jetë pjesë e këtij grupi duhet ta tregojë me fakte, nëse jo ia bëjmë edhe pa të

Trajneri Gianni De Biasi nuk ka ndërmend të japë dorëheqjen nga drejtimi i kombëtares shqiptare. Tekniku 60-vjeçar iu përgjigj

Read More...

Ronaldo shënon gol të bukur ndaj Hungarisë (Video)

Përfaqësuesja e Portugalisë ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Hungarisë. Goli erdhi nga Cristiano Ronaldo në minutën 36-të

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com