Category: Sport

Vëllezërit Xhaka do përballlen përsëri, Graniti lëshon këtë deklaratë

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka quajtur emocionale përballjen me Baselin në Ligën e Kampionëve. Ekipi i tij

Read More...

“Chapecoense” shpallet zyrtarisht kampione e Amerikës së Jugut

“Chapecoense”, klubi i futbollit që u godit nga një tragjedi e rëndë ajrore gjatë javës së shkuar, u shpall

Read More...

Mesi vihet në ndjekje të Kristiano Ronaldos dhe golit numër 100

Barcelona ka siguruar vendin e parë në Grupin C të Ligës së Kampioneve dhe Luis Enrike ka premtuar se

Read More...

Milot Rashica zgjedhet lojtari i javës

Milot Rashica është zgjedhur futbollisti i javës në betejën për të fituar çmimin e vitit të Gelderland. Kosovari i

Read More...

Ja cilat janë fanellat më të shtrejnta në botë

Fanellat më të shtrenjta në botë janë të Realit dhe Manchesterit Skuadra e Realit të Madridit së bashku me

Read More...

Ibrahimoviç shënon në stilin e tij, gol spektakolar (VIDEO)

Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic, ka shfrytëzuar daljen e portierit kundërshtar, duke shënuar një gol të bukur për t’i kaluar “Djajtë

Read More...

Kjo statistikë tregon se Xhaka është i jashtëzakonshëm (Foto)

Mesfushori Granit Xhaka ka treguar paraqitje të lartë në ndeshjen kundër West Hamit në Premierligë, të cilën skuadra e

Read More...

Tjetër triumf i 12-herë kampionit të botës, kikboksierit Shemsi Beqiri

Kikboksieri Shemsi Beqiri e ka mposhtur rivalin e tij turk, Erkan Varol, në duelin e zhvilluar në Frankfurt Fraport

Read More...

Arsenali shkatërron West Hamin (Video)

Arsenali ka shkatërruar në transfertë me rezultatin 5-1 skuadrën e West Hamit. Golat për skuadrën e Arsene Wenger i

Read More...

Barcelona – Real Madrid, kjo ndodhi pas 4 vjetësh (Foto)

Barcelona dhe Real Madridi kanë ndarë pikët në La Liga pas 4 vjetësh “El Clasico” e parë për këtë

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com