Category: Sport

Ky është formacioni më i shtrenjtë në botë (Foto)

“CIES”, kompani që merret me statistika në futboll, ka publikuar formacionin e përbërë nga futbollistët më të shtrenjtë në

Read More...

Ndeshja me Dortmundin, Zidane: Duam të jemi të parët në grup

Zinedine Zidane ka analizuar ndeshjen kundër Borussia Dortmund, që Real Madridi do ta luajë nesër në kuadrin e fazës në

Read More...

Liga e Kampionëve: Formacionet e mundshme nga ndeshjet kryesore që zhvillohen sonte

Pas një fundjave të mbushur me takime interesante në ligat më të mëdha evropiane, kthehen emocionet e Ligës së

Read More...

Vëllezërit Xhaka do përballlen përsëri, Graniti lëshon këtë deklaratë

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka, e ka quajtur emocionale përballjen me Baselin në Ligën e Kampionëve. Ekipi i tij

Read More...

“Chapecoense” shpallet zyrtarisht kampione e Amerikës së Jugut

“Chapecoense”, klubi i futbollit që u godit nga një tragjedi e rëndë ajrore gjatë javës së shkuar, u shpall

Read More...

Mesi vihet në ndjekje të Kristiano Ronaldos dhe golit numër 100

Barcelona ka siguruar vendin e parë në Grupin C të Ligës së Kampioneve dhe Luis Enrike ka premtuar se

Read More...

Milot Rashica zgjedhet lojtari i javës

Milot Rashica është zgjedhur futbollisti i javës në betejën për të fituar çmimin e vitit të Gelderland. Kosovari i

Read More...

Ja cilat janë fanellat më të shtrejnta në botë

Fanellat më të shtrenjta në botë janë të Realit dhe Manchesterit Skuadra e Realit të Madridit së bashku me

Read More...

Ibrahimoviç shënon në stilin e tij, gol spektakolar (VIDEO)

Sulmuesi Zlatan Ibrahimovic, ka shfrytëzuar daljen e portierit kundërshtar, duke shënuar një gol të bukur për t’i kaluar “Djajtë

Read More...

Kjo statistikë tregon se Xhaka është i jashtëzakonshëm (Foto)

Mesfushori Granit Xhaka ka treguar paraqitje të lartë në ndeshjen kundër West Hamit në Premierligë, të cilën skuadra e

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com