Category: Sport

Bayerni kalon në epërsi përmes Robben, 2:1 (Video)

Bayern Munichu ka realizuar golin e epërsisë për 2-1.  Arjen Robben ka shënuar pas 21 minutash lojë.

Read More...

Kush janë 10 trajnerët kampionë të Kosovës? (Foto)

Suksesi apo mossuksesi i një skuadre në futboll zakonisht i artibuohet trajnerit. Sidomos për dështimin në arritjen e rezultateve

Read More...

Portieri shënon gol spektakolar në sekondat e fundit. Ky gol po habit botën (Video)

Një portier në Afrikën e Jugut ka realizuar supergol në minutën e fundit shtesë. Portieri i Baroka FC, Oscarine

Read More...

Barcelona – Real Madrid, super-formacioni i kombinuar (Foto)

Portali më i madh sportiv Goal.com ka publikuar një formacion të kombinuar të El Clasicos‘. Barcelona dhe Real Madrid

Read More...

Përfundimtare: Mourinho largon nga Unitedi këta 10 lojtarë

Jose Mourinho tashmë ka vendosur për të larguar nga skuadra e parë e Manchester Unitedit 10 futbollistë. Trajneri i

Read More...

Përcaktohen gjysmëfinalet e Kupës së Ligës në Angli

Southampton, Manchester United, Liverpool dhe Hull City janë katër ekipet gjysmëfinaliste në Kupën e Ligës së Anglisë dhe do të

Read More...

Tragjedia ajrore, fjalët e para të futbollistit që shpëtoi falë një djaloshi

Një nga anëtarët e ekipit të shpëtimit të përplasjes së avionit në Kolumbi ka rrëfyer fjalët e para që

Read More...

Eliminohet Arsenali i Xhakës dhe Mustafit

Arsenal është eliminuar nga EFL Cup, pasi në Emirates është mposhtur nga Southampton me rezultat të pastër 2:0. Golat

Read More...

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com