Çelsi turpërohet edhe nga Uatfordi, Konten e tradhtojnë sërish (Video)

In Futboll, Sport

Çelsi pëson turpërimin e dytë radhazi në Premier League. Blutë e Londrës pas humbjes me Bournemuthin, janë shkatërruar nga Uatfordi me rezultatin 4-1.

Trajneri Konte u tradhtua nga Bakajoiko, që e la skuadrën e tij me një lojtarë më pak, pasi mori kartonin e dytë të verdhë në minutën e 30-të. Denei shënoi golin e avantazhit me penallti për vendasit në pjesën e parë, por në fraksionin e dytë Hazard shënoi golin e barazimit në minutën e 82-të.

Vendasit reagojnë duke shënuar 3 gola të tjerë me Janmat, Deulofeu dhe Pereira, duke i dhënë një goditje të fortë Çelsit, ndërkohë që Konte është thuajse i shkarkuar.

 

You may also read!

Shpërthen Klopp: Ramos, je kanceri i futbollit! (Foto)

“I dashur Ramos, ndoshta për tifozët e skuadrës tënde mund të jesh hero, por për ata që e duan

Read More...

Rusët nuk i japin vizë se është shqiptare? Era Istrefi rrezikon performancën për hapjen e Botërorit

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi do të jetë zëri i këtij Botërori, teksa do të së bashku me Will Smith

Read More...

Arifi ia rikujton Vuçiqit marrëveshjet që nuk i ka zbatuar

Shefi i delegacionit të Kosovës për bisedime me Serbinë në Bruksel, Avni Arifi, ka përmendur marrëveshjen për energjinë të

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com