Dua Lipa po pushton botën: Radhën e ka Amerika!

In Jetë/Stil

Artistja me origjinë shqiptare pushtoi mediat më të rëndësishme botërore, sepse asnjë femër nuk kishte marrë më parë 5 nominime brenda një viti në “BRIT Awards”. Por mesa duket, Dua ka për qëllim të pushtojë edhe Amerikën.

Pas performancës në “The Tonight Show” të Jimmy Fallon, dje Dua ishte e ftuara e komedianes Ellen DeGeneres.

Ajo ka interpretuar “New Rules”, që e kthehu 22-vjeçaren në një fenomen duke i dhënë edhe suksesin amerikan. “Dua është fantastike”, ka shkruar profili zyrtar i emisionit të komedianes së njohur.

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com