Eleni Foureira zbulon: Ja pse Shqipëria nuk më dha 12-të pikë

In Jetë/Stil

Eleni Foureira bëri gjithë Europën të brohortiste dhe të kërcente nën ritmin e këngës së saj “Fuego”, duke fituar vendin e dytë në Qipro, në garën e 63-të të Eurovizion. Këngëtarja u kthye në Greqi, ku u prit nga familjarët e saj, fansat dhe gazetarët. Foureira u shpreh e kënaqur me këngën, me të cilën Shqipëria u përfaqësua në Eurovizion. E pyetur nga gazetarët grekë, se pse nuk i dha 12 pikë Shqipëria, këngëtarja u përgjigj se në Eurovizion këtë vit morën pjesë në total 3 shqiptarë dhe pikët duhet të ndaheshin.

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com