Familja që po e pret të vijë në jetë fëmijën e 21-të (Foto)

In Jetë/Stil

Familja më e madhe në Britani do të bëhet edhe më e madhe, pasi tashmë pret që të vijë në jetë fëmija i 21.

Sue Radford ka njoftuar lajmin e lumtur se ajo është shtatzënë me foshnjën e saj të 21’të.

42-vjeçarja ka lindur në shtator të vitit të kaluar dhe u zotua se fëmija i radhës do të ishte i fundit.

Pavarësisht kësaj familje të madhe, Sue dhe bashkëshorti i saj Noel 46 vjeç nuk marrin asnjë përfitim.

Fëmija më i madh i familjes është 28 vjeç, ndërsa më i vogli 8 muajsh.

  

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com