Do habiteni! Një nga femrat më të pasura në Shqipëri shkon në punë me biçikletë (Foto)

In Jetë/Stil

Ajo është një nga femrat më të pasura në Shqipëri dhe mjaft e famshme gjithashtu.

Moderatorja e njohur ka postuar një foto ku shihet para zyrave të punës së saj mbi biçikletë.

Alketa Vejsiut nuk i mungojnë paratë për të shkuar në mënyrën më luksoze n punë, por moderatorja ka zgjedhur biçikletën.

Image
Image
Image

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com