Ja cilit futbollist i takoj epiteti i më të mirit për vitin 2017-të

In Futboll, Sport

Futbollisti i i Trepçës ’89 Florent Hasani është zgjedhur Futbollisti i Vitit 2017 në Superligën e Kosovës.

Çmimin e më të mirit Florent Hasani e pranoi nga kreu i Federatës së Futbollit të Shqipërisë, Armand Duka.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com