Ja në cilin televizion mund ta shikoni ndeshjen vëllazërore Shqipëria – Kosova

In Futboll, Sport

Sot me fillim prej orës 20:00 zhvillohet ndeshja vëllazërore Shqipëria – Kosova. Kjo ndeshje do të luhet në Zvicër.

Kjo ndeshje fatkeqësisht nuk do të transmetohet në televizionin publik të Kosovës, pasi që ky televizion as kësaj radhe nuk ka arritur që t`i sigurojë të drejtat televizive për këtë ndeshje.

Ndërkohë ndeshjen si çdo herë edhe kësaj radhe mund ta shikoni në platformën ipko saktësisht në Super Sport Kosova 1.

Kosova në këtë ndeshje pritet të provojë disa futbollist të rinjë e po ashtu edhe Shqipëria.

Në vazhdimsi do të informoheni për çdo gjë që ndodh në këtë takim i cili pritet të jetë mjaftë interesant për publikun.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com