Kapet peshkaqeni në detin e Durrësit, 10 milje larg bregut

In Lajme, Rajoni

Një grup peshkatarësh nga Durrësi vetëm 10 milje larg bregut të detit, në rrjetën e tyre ka rënë një peshkaqen.

Sipas dëshmitarëve, peshkaqeni peshonte të paktën 60 kilogram.

Një nga peshkatarët shprehet se “ky është një peshkaqen 60 kile i kapur nga peshkatarët e marinës në bregdetin Adriatik. Peshkaqeni u kap rreth 10 milje larg bregut të Durrësit”.

 

You may also read!

Manchester City marshon drejt titullit kampion, mposht Newcastlen (Video)

Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero ka bërë një performancë mbresëlënëse duke kompletuar het-trikun për t’ia siguruar Manchester Cityt fitoren në

Read More...

Deputeti i parlamentit serb nga Zubin Potoku: “Zoti i Veriut” është Milos Radojiciq, rrahu midis qytetit Goran Rakicin

Deputeti i pavarur në Parlamentin serb nga Zubin Potoku, Slavisa Ristic pohoi se Milos Radojicic është “Zot i veriut”.

Read More...

“Ymeri do jetë kryetar i Partisë Socialdemokrate, Ahmeti kandidati i saj për kryeministër”

Gazetari dhe analisti Adriatik Kelmendi, e ka bërë një analizë mbi zhvillimet e fundit në Vetëvendosje dhe ndarjen e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com