Këngët e dashurisë ishin për Florin? Ermal Mamaqi nxjerr sekretin e madh të Elvanës

In Jetë/Stil

Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka qenë kënga ”Më fal”, e shkruar nga vetë ajo dhe bashkëkompozuar me Pirro Çakon.

Të gjithë hamendësuan se kjo këngë dhe të tjerat ishin për Flori Mumajesin dhe në fakt i ka hedhur benzinë zjarrit për këtë edhe Ermal Mamaqi.

“Shkruaj emrin e ishit… do i bëhet qefi”, – shkruan Ermali në postimin e tij ku dëgjohe Elvana gjatë koncertit privat.

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com