Keqtrajtimi kafshëror i xhaxhait ndaj nipit 4-vjeçar në Librazhd (Foto)

In Lajme, Rajoni

Një rast i paprecedentë dhune është regjistruar në Librazhd. Një fëmijë vetëm 4-vjeçar është varur në një pemë nga xhaxhai i tij 29-vjeçar pasi më herët është dhunuar. Fëmija me inicialet B.M. është nga fshati Dragostun dhe dhunohet sistematikisht nga prindërit dhe xhaxhai i tij që në facebook quhet Fati Librazhd.

Madje ky i fundit poston një foto në facebook teksa nipi shfaqet në majë të pemës.

Sipas të afërmve, gabimet e 4-vjeçarit ndëshkohen në mënyrë kafshërore, sidomos nga xhaxhai, i cili momentalisht po kalon dhe një gjendje të rëndë psikologjike për shkak të divorcit.

Gjithë fshati është në dijeni të abuzimeve me fëmijën, pasi të qarat dhe të bërtiturat e tij dëgjohen deri larg, megjithatë askush nuk ndërhyn.

“Ja çfarë bën Babaloku, ato që bëjnë faj Babaloku i dënon me varje”- shkruan xhaxhai teksa poston foton e nipit që ndodhet më poshtë.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com