Keqtrajtimi kafshëror i xhaxhait ndaj nipit 4-vjeçar në Librazhd (Foto)

In Lajme, Rajoni

Një rast i paprecedentë dhune është regjistruar në Librazhd. Një fëmijë vetëm 4-vjeçar është varur në një pemë nga xhaxhai i tij 29-vjeçar pasi më herët është dhunuar. Fëmija me inicialet B.M. është nga fshati Dragostun dhe dhunohet sistematikisht nga prindërit dhe xhaxhai i tij që në facebook quhet Fati Librazhd.

Madje ky i fundit poston një foto në facebook teksa nipi shfaqet në majë të pemës.

Sipas të afërmve, gabimet e 4-vjeçarit ndëshkohen në mënyrë kafshërore, sidomos nga xhaxhai, i cili momentalisht po kalon dhe një gjendje të rëndë psikologjike për shkak të divorcit.

Gjithë fshati është në dijeni të abuzimeve me fëmijën, pasi të qarat dhe të bërtiturat e tij dëgjohen deri larg, megjithatë askush nuk ndërhyn.

“Ja çfarë bën Babaloku, ato që bëjnë faj Babaloku i dënon me varje”- shkruan xhaxhai teksa poston foton e nipit që ndodhet më poshtë.

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com