Kush është reperi shqiptar që sulmoi këngëtaren britanike në Eurovizion (Video/Foto)

In Jetë/Stil

Një incident ka ndodhur mbrëmë gjatë finales të Eurovizionit në Lisbonë.

Gjatë perfomancës së këngëtares Surie nga Britania, një reper shqiptar i mori dhunshëm mikrofonin nga dora këngëtares 29-vjeçare të shtunën në mbrëmje dhe bërtiti “Nazistët e medias në Mbretërinë e Bashkuar, kërkojmë liri”.

Në bluzën e tij shkruhej “Punët e mafias shtetërore britanike: Media britanike”, ndërsa poshtë “Porositeni në Amazon”.

Me sa duket fansi është një reper që aspiron shumë dhe çuditërisht me origjinë shqiptare.

Ai quhet Kostandin dhe njihet me emrin e artit si Dr. A.C.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com