Kush është reperi shqiptar që sulmoi këngëtaren britanike në Eurovizion (Video/Foto)

In Jetë/Stil

Një incident ka ndodhur mbrëmë gjatë finales të Eurovizionit në Lisbonë.

Gjatë perfomancës së këngëtares Surie nga Britania, një reper shqiptar i mori dhunshëm mikrofonin nga dora këngëtares 29-vjeçare të shtunën në mbrëmje dhe bërtiti “Nazistët e medias në Mbretërinë e Bashkuar, kërkojmë liri”.

Në bluzën e tij shkruhej “Punët e mafias shtetërore britanike: Media britanike”, ndërsa poshtë “Porositeni në Amazon”.

Me sa duket fansi është një reper që aspiron shumë dhe çuditërisht me origjinë shqiptare.

Ai quhet Kostandin dhe njihet me emrin e artit si Dr. A.C.

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com