Kuvendi sot me interpelancë për Ramush Haradinajn e Uran Ismailin

In Kosova, Lajme

Kuvendi i Kosovës mban sot seancë plenare.

Në rend të ditës janë dhe katër interpelanca të Kryeministrit Ramush Haradinaj si dhe një e Ministrit të Shëndetësisë Uran Ismailit.

Seanca nis nga ora 10.00

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com