Liverpuli shkatërron Porton në Portugali (Video)

In Futboll, Sport

Ka rezultuar thjesht një shëtitje, transferta portugeze e Liverpool-it të Kloop, që ka shkatërruar 0-5 Porton.

Sadio Mane ka shkëlqyer duke realizuar 3 gola në këtë takim, ndërsa dy të tjerët u shënuan nga Salah dhe Firmino.

Ndeshja e kthimit në Angli mbetet thjesht një formalitet për skuadrën e drejtuar nga gjermani Kloop, që duket se brenda 90 minutash ka hipotekuar çerekfinalet e Champions.

 

You may also read!

Barcelona shkatërron Gironan, Suarez dhe Messi dhurojnë shou (Video)

Barcelona ka regjistruar një tjetër fitore, teksa ka mposhtur me rezultatin e thellë 5-1 Gironën, në ‘Camp Nou’. Skuadra

Read More...

Sheshel: Po të mos akuzohesha nga Haga do të mendoja se s’kam luftuar mjaftueshëm

Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojsllav Sheshel, ka kujtuar kohën kur është thirrur nga Tribunali i Hagës. Ai ka

Read More...

Angli, rrihet barbarisht nga 3 persona, ndërron jetë 30-vjeçari shqiptar Jozef Boci

Policia në Angli ka nisur një hetim për vrasje dhe ka bërë tre arrestime pas dhunimit që ju bë 

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com