Marina Fara nuk i ndal provokimet, pozon e zhveshur (Foto)

In Jetë/Stil

Marina Fara nuk di gjë tjetër veçse të provokojë.

 E bija e këngëtares së njohur, Eli Fara nuk është se shquhet për ndonjë gjë të veçantë.
Jo rrallë herë ajo publikon fotografi nga më të ndryshmet, dhe kjo me qëllim që të ketë sa më shumë vëmendjen e të tjerve.

Edhe kësaj radhe ajo ka shpërndarë një fotografi, teksa dukshëm ka provokuar me gjoksin e saj./Indeksonline/

You may also read!

Pamje të rralla, Oliver Ivanoviq ia puth dorën vajzës së Bajram Rexhepit (Video)

Në këto pamje të rralla, arkiv e agjencionit të lajmeve Associated Press, të publikuara më 2015-ën, shihet se si

Read More...

Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviqin

Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë

Read More...

Vllasi: Oliveri është vrarë nga serbët, por Beogradi do t’ua veshë shqiptarëve

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com