Mario promovon Era Istrefin para Kim Kardashian dhe miliona njerëzve (Video)

In Jetë/Stil

Mario Dedivanovic mbetet të jetë shqiptari mashkull më i njohur në botë.

Kjo pasi prej 10 vitesh është personi më i afërt i një prej vajzave më me influencë në showbiz-in ndërkombëtar, Kim Kardashian.

Ai njihet si një ndër grimieret me te famshme dhe të zoten ne Amerike dhe në mbarë botën dhe Kim ka treguar se nuk do ishte aty ku është sot nëse nuk do ishte Mario.

Gjithmonë që i jepet rasti Mario tregon me krenari origjinën e tij. Madje ai edhe i mbështet artistët shqiptarë si Bebe Rexha apo Era Istrefin. Këtë të fundit grimieri shqiptar e ka promovuar para 4.6 milion ndjekësve të tij në Instagram.

Ai ka postuar një video ku shihet rradha e gjatë e personave qe kanë marrë pjesë në Master Class-in që zhvilloi në Londër, por ajo që na bëri krenarë ishte fakti se në sfond dëgjohet “Bonbon” nga Era Istrefi. Mos e humbisni pa parë videon më poshtë.

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com