Mbyt shoqen e klasës pasi refuzoi t’i bënte detyrat me të

In Bota, Lajme

Një nxënëse e shkëlqyeshme në Kinë është vrarë nga shoku i saj i klasës pasi refuzoi t’i ndihmonte atij në detyrat e shtëpisë, raportojnë mediat kineze.

15-vjeçarja është therur me thikë nga shoku i saj i shkollës së mesme në Provincën Fujian në juglindje të Kinës.

Haxia Metropolitan raporton se nxënësi në pushimin e gjatë shkoi me një dyqan për të blerë thikën, me të cilën e ka therur për vdekje shoqen e tij.

Sipas këtij mediumi, vajza ka vdekur pak minuta pasi u dërgua në spital.

Nxënësja ishte më e mira në klasë dhe po përgatitej shumë për provimet në fundin e janarit.

You may also read!

Manchester City marshon drejt titullit kampion, mposht Newcastlen (Video)

Sulmuesi argjentinas Sergio Aguero ka bërë një performancë mbresëlënëse duke kompletuar het-trikun për t’ia siguruar Manchester Cityt fitoren në

Read More...

Deputeti i parlamentit serb nga Zubin Potoku: “Zoti i Veriut” është Milos Radojiciq, rrahu midis qytetit Goran Rakicin

Deputeti i pavarur në Parlamentin serb nga Zubin Potoku, Slavisa Ristic pohoi se Milos Radojicic është “Zot i veriut”.

Read More...

“Ymeri do jetë kryetar i Partisë Socialdemokrate, Ahmeti kandidati i saj për kryeministër”

Gazetari dhe analisti Adriatik Kelmendi, e ka bërë një analizë mbi zhvillimet e fundit në Vetëvendosje dhe ndarjen e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com