Melania e kalon Trumpin

In Jetë/Stil

Një vit pasi presidenti amerikan Donald Trump hyri në Shtëpinë e Bardhë, më popullorja në klanin e Trumpit është zonja e parë Melania, tregon një sondazh.

48 për qind e të anketuarve e shohin Melania pozitive, ndërsa 33 për qind nuk e shohin pozitivisht.

Hulumtimi i Economist / YouGov ka treguar se 43 për qind e të anketuarve shikon në mënyrë pozitive presidentin Trump dhe 52 për qind nuk janë.

Kjo është tipike për zonjat e para, të cilat shpesh janë më popullore sesa burrat e tyre, shpjegon YouGov.

Një vit pasi presidenti amerikan Donald Trump hyri në Shtëpinë e Bardhë, më popullorja në klanin e Trumpit është zonja e parë Melania, tregon një sondazh.

You may also read!

Publikohen prapaskenat interesante të realizimit të himnit të Botërorit nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam

Tashmë hiti i ri në prag të kampionatit botëror, “Live it Up” me protagoniste Era Istrefin, Will Smith dhe

Read More...

Zakonet e përditshmërisë që ju shkaktojnë stres pa e kuptuar

Shpesh ju rrëmben rutina e ditës dhe nuk e kuptoni që shumë prej zakoneve të përditshmërisë janë ato që

Read More...

Real Madrid hyn në histori, tre herë rresht fitues i Champions League

Real Madrid-Liverpul është finalja e madhe e kompeticionit të “Uefa Champions League” që luhet në Ukrainë në stadiumin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com