Mesazhi sekret në veshje i presidentes kroate tërbon Serbinë

In Lajme, Rajoni

Presidentja e Kroacisë, Kolinda Grabar, është e njohur për rrobat që veshë në takime zyrtare e me të cilat transmeton mesazhe të ndryshme, shkruajnë mediet serbe.

Kështu ndodhi edhe gjatë vizitës së presidentit serb në Zagreb, Aleksandër Vuçiç.

Në dorën e djathtë të presidentes kroate shkruante “kurajë”.

Shumë nga ata që analizojnë dukjen e liderëve, thonë se “Kolinda në vazhdimësi përcjell mesazhin e të fuqishmes dhe ambiciozes në takime të tilla”.

“Ajo dëshiron të tregojë se shteti i saj është ndër më të fuqishmit në rajon”, shkruajnë mediet serbe.

You may also read!

Sipas Beogradit, Berlini e do Kosovën vëzhguese në OKB

Dikush nga zyrtarët e lartë të Ministrisë së Jashtme të Gjermanisë, shefi i ri i diplomacisë Heiko Maas, ose

Read More...

Ja si do të shënohet “Epopeja e Dukagjinit”

Me rastin e 24 marsit “Epopesë së Dukagjinit”, që konsiston me 20-vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së, në

Read More...

Shtrëngimet e Stomakut – Cilat Janë Zgjidhjet Natyrale

Dhimbja e stomakut është e zakontë, jo vetëm tek fëmijët por edhe tek të rriturit. Shkaqet e kësaj dhimbjeje

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com