Mësohet edhe orari i super ndeshjeve në Ligën e Kampionëve

In Futboll, Sport

Bayern Munich e pret Real Madridin në “Allianz Arena” të mërkurën me 25 prill, kurse viziton “Santiago Bernabeun” me 1 maj, të martën.

Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Express.

Bayern Munich do të përballet me Real Madridin në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë Bayerni e zhvillon në shtëpi me 25 prill (e mërkurë), kurse atë të kthimit në udhëtim, në “Santiago Bernabeu” (1 maj, e martë).

Sfida tjetër do të jetë mes Liverpoolit dhe Romës.

Liverpooli sfidën e parë e zhvillon në shtëpi të martën me 24 prill, kurse atë të kthimit me 2 maj (e mërkurë) në “Olimpico”.

 

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com