Mike të pandara, Rita dhe Bebe japin së bashku një çmim

In Jetë/Stil

Në Los Angeles janë ndarë disa çmime në kuadër të edicionit të “iHeartRadio Music Awards”. Rita Ora dhe Bebe Rexha janë paraqitur bashkë në skenë për të ndarë çmimin për bashkëpunimin më të mirë dhe kanë shkëlqyer së bashku. Trofeu për bashkëpunimin më të mirë shkoi për “The Chainsmokers” dhe “Coldplay”.

Dy shqiptaret e kanë thënë prej kohësh se ruajnë një miqësi të veçantë mes tyre. Gjatë konferencës për media në Prishtinë (me rastin e koncertit për festën e Pavarësisë së Kosovës), Rita ka thënë se Bebe është një prej shoqeve të saj më të mira.

You may also read!

Sipas Beogradit, Berlini e do Kosovën vëzhguese në OKB

Dikush nga zyrtarët e lartë të Ministrisë së Jashtme të Gjermanisë, shefi i ri i diplomacisë Heiko Maas, ose

Read More...

Ja si do të shënohet “Epopeja e Dukagjinit”

Me rastin e 24 marsit “Epopesë së Dukagjinit”, që konsiston me 20-vjetorin e fillimit të luftës së UÇK-së, në

Read More...

Shtrëngimet e Stomakut – Cilat Janë Zgjidhjet Natyrale

Dhimbja e stomakut është e zakontë, jo vetëm tek fëmijët por edhe tek të rriturit. Shkaqet e kësaj dhimbjeje

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com