Moti sot dhe ditët në vijim

In Kosova, Lajme

Deri në fund të kësaj  jave pritet të mbajë mot me vranësira kalimtare

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me vranësira, të cilat më të theksuara do të jenë në pjesën e parë të ditës, kur mund të sjellin edhe reshje lokale shiu të intensitetit të dobët.

Mund të ketë edhe bubullimë. Temperaturat do të lëvizin në mes 9 e 22 gradë Celsius.

Nesër pritet të ketë vranësira kalimtare, kurse temperaturat do të sillen në mes 8 e 22 gradë Celsius.

Gjykuar sipas ecurive sinoptike, deri në fund të kësaj  jave pritet të mbajë mot me vranësira kalimtare, kurse temperaturat do të sillen në mes  9 e 23 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                      05:13

Perendimi i diellit:                19:51

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com