Në pritje të albumit, Rita Ora godet sërish (Foto)

In Jetë/Stil

Albumi i saj i radhës po vonon, por Rita Ora kurrsesi nuk mund të mungojë në mediat rozë.

Këngëtarja me orgjinë shqiptare ka postuar të dielën një foto ku shfaqet tejet seksi.

Rita Ora ka treguar edhe njëherë tjetër se ka stil. Ajo është shfaqur me monokini, ndërsa mban edhe një kapele e syze, duke u shfaqur tejet seksi.

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com