Njihuni me Ninën, bukuroshja ruse që do i mahnisë të gjithë në Kupën e Botës

In Jetë/Stil

Mungojnë edhe disa muaj nga starti i Kupës së Botës që do të zhvillohet në Rusi. Vëmendja e mediave ndërkombëtare përveç fushave të blerta është e përqendruar edhe te bukuroshet e këtij vendi.

Njëra ndër ta është padyshim edhe Nina Serebrova. Ajo është një modele e njohur, e cila ka pasion fituesin, udhëton shumë dhe nuk ngurron që shpesh herë të jetë në faqen e parë të revistave.

Format e saj perfekte kanë bërë që të ketë 2.4 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram.

You may also read!

Publikohen prapaskenat interesante të realizimit të himnit të Botërorit nga Era, Will Smith dhe Nicky Jam

Tashmë hiti i ri në prag të kampionatit botëror, “Live it Up” me protagoniste Era Istrefin, Will Smith dhe

Read More...

Zakonet e përditshmërisë që ju shkaktojnë stres pa e kuptuar

Shpesh ju rrëmben rutina e ditës dhe nuk e kuptoni që shumë prej zakoneve të përditshmërisë janë ato që

Read More...

Real Madrid hyn në histori, tre herë rresht fitues i Champions League

Real Madrid-Liverpul është finalja e madhe e kompeticionit të “Uefa Champions League” që luhet në Ukrainë në stadiumin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com