Nora Muja shkëlqen në premierën e filmit hollivudian (Foto)

In Jetë/Stil

Nora Muja është “Miss Intercontinental”, një femër e mrekullueshme, e cila pos pamjes ka edhe një nivel të lartë, pasi është edhe juriste.

Nora Muja ka luajtur edhe në një film hollivudian, premiera e të cilit po mbahet në Strazburg të Austrisë, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja aktualisht gjendet në premierën e filmit ku ajo ka luajtur, e shoqeruar nga babai dhe kushëriri i saj.

Parakalimi i Nora Mujes ka lënë shumë mbresa dhe të gjithë sytë ishin të drejtuar ka ajo.

 

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com