Nxënësin e zë gjumi në klasë, mësuesja e zgjon duke e “goditur” me këmbë dhe duke e tërhequr flokësh (Video)

In Jetë/Stil

Një mësuese në Karolinën Jugore ka dalë në pension pasi ajo u kap nga kamera duke u përpjekur për të zgjuar një student nga gjumi, duke qëndruar mbi tavolinën e tij, duke e “shtyrë” me këmbë dhe duke tërhequr flokët e tij
Siç shkruajnë mediat e huaja, bëhet fjalë për mësuesen veterane Lisa Houston nga Williamston, ku ajo kishte dhënë mësim për 27 vjet, pasi videoja që shfaq veprimet e saj ishte postuar në mediat sociale.

Në video, e cila me sa duket ishte filmuar më 26 prill, Houston mund të shihet duke qëndruar në tavolinën e adoleshentit të fjetur në mes të një klase, i rrethuar nga nxënësit e tjerë të ulur që mund të dëgjohen duke qeshur në sfond.

Dhe derisa “goditej”, adoleshenti tentonte të mbulonte kokën e tij me xhaketë dhe bën përpjekje të guximshme, për të fjetur përsëri.

Gjithsesi, në deklaratën e saj, mësuesja citohet të ketë thënë se këtë veprim e kishte bërë si një lloj shakaje.

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com