“O sa mirë” mbetet pa njërën nga aktoret më të pëlqyera

In Jetë/Stil

Ka dy muaj që nuk e kemi parë në serialin ‘O sa mirë’ një ndër karakteret më atraktive të kastit.

Fjala është për Çbanen e cila luhet nga Arjola Demiri.

Mungesa e saj është vënë re, e pyetjet kanë qenë të shumta mbi këtë largim. Prive mëson se distanca këto muaj nga seriali nuk është definitive.

Demiri pritet ti kthehet sërish kastit të ‘O sa mirë’ gjatë këtyre javëve, teksa në anën tjetër është mjaft e angazhuar edhe në teatër e shumë shpejt pritet të nis dhe një projekt të saj./Prive.al

You may also read!

Pamje të rralla, Oliver Ivanoviq ia puth dorën vajzës së Bajram Rexhepit (Video)

Në këto pamje të rralla, arkiv e agjencionit të lajmeve Associated Press, të publikuara më 2015-ën, shihet se si

Read More...

Policia e Kosovës zbulon pronarin e veturës që vrau Ivanoviqin

Shpend Maxhuni, drejtori i Policisë së Kosovës, në një konferencë të përbashkët për media me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë

Read More...

Vllasi: Oliveri është vrarë nga serbët, por Beogradi do t’ua veshë shqiptarëve

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com