Parashikimi i motit

In Kosova, Lajme

Moti sot dhe nesër në Kosovë Metorologët kanë parashikuar që ditët me diell në pjesën e parë të kësaj  jave do të zëvendësohen me mot me vranësira, të cilat kohë pas kohe mund të sjellin edhe reshje lokale shiu.

Pra, sot pritet të kemi mot me vranësira, të cilat më të theksuara do të jenë në orët e pasditës, kur mund të sjellin edhe riga shiu.

Temperaturat do të sillen në mes 8 e 19 gradë Celsius.

Edhe nesër parashihet të mbajë mot me vranësira, të cilat në orët e pasditës do të sjellin reshje lokale shiu. Temperaturat do të sillen në mes 9 e 20 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                       05:53

Perendimi e diellit:                19:18

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com