Parashikimi i motit për sot

In Kosova, Lajme

Moti për sot dhe fundjavë

Sot mbi vendin tonë parashihet të kemi mot kryesisht të kthjellët me temperatura që do të lëvizin në mes 7 e 18 gradë Celsius.

Dita e parë e fundjavës do të fillojë me mot të kthjellët, mirëpo me kalimin e kohës do të paraqiten vranësira që në orët e mbrëmjes do të përfundojnë me riga shiu.

Temperaturat do të sillen në mes 6 e 20 gradë Celsius. Dita e dytë e fundjavës do të karakterizohet me vranësira, riga shiu, erë dhe pak çaste me diell. T

emperaturat do të shënojnë rënie të dukshme, ato do të lëvizin në mes 3 e 12 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                         06:20

Perendimi i diellit:                  19:00

You may also read!

Gjermania nis dëbimin e shqiptarëve, këto janë shifrat

Numri i të huajve që janë dëbuar nga Gjermania gjatë vitit 2017 ka qenë 23 966 gjithsej, ose më

Read More...

Trump konfirmon takimin me Kim Jong-un

Presidenti Trump tha se takimi i një presidenti amerikan me udhëheheqësin koreanoverior duhej të kishte ndodhur shumë vite më

Read More...

Thirrjet raciste për shqiptarët nga ministri më i rëndësishëm i Italisë

Qeveria e re italiane u betua. Betimi lë pas një mori të panjohurash për italianët, vetë Bashkimin Europian dhe

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com