Parashikimi i motit për sot

In Kosova, Lajme

Gjatë mbrëmjes me shi, ditëve në vijim mot kryesisht me diell.

Moti sot do të jetë me diell por edhe me vransira.

Në mbrëmje vranësirat do të shtohen, e vonë gjatë natës priten mundësi edhe për riga lokale shiu.

Temperaturat minimale do të zbresin deri në 6 dhe 8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet do të luhaten nga 18 deri në 22 gradë Celsius.

Lindja e diellit:                        05:12

Perendimi i diellit:                  19:52

You may also read!

Messi ka zaptuar “La Ligën”, të tjerët…thjesht luajnë në të

La Liga mbylli një ditë më parë edicionin e saj për sezonin 2017-2018, me verdiktet tashmë të zyrtarizuara: Barça

Read More...

Nacionalisti Sheshel përzihet edhe me politikanët shqiptarë në Maqedoni

Kryetari i Partisë Radikale Serbe, Vojisllav Sheshel, është shprehur kundër vizitës së paralajmëruar të kreut të Parlamentit të Maqedonisë Talat

Read More...

Çfarë ka ndodhur më 21 Maj, përgjatë historisë?

  Ngjarjet më të rëndësishme që kanë ndodhur më 21 Maj, ndër vite: 879 – Papa John VIII i jep

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com