Për të qenë në modë këtë pranverë vishu si turiste (Foto)

In Jetë/Stil

Tendencat e modës në këtë pranverë duket sikur kanë bërë një kthesë të madhe krahasuar me vitet e shkuara.

Atlete “ të shëmtuara”, mushama, bixhuteri plastike, por çfarë tjetër na këshillojnë njohësit e modës për këtë sezon?

Sipas tendencave dhe këshillave të fundit të tyre këtë vit stili më në modë i veshjes është ai i turistit.

E keni parasysh kur vizitoni një vend dhe endeni sa andej këndej veshur me rrobat më komode që keni pa e e vrarë mendjen se kush po ju sheh?

Të njëjtën gjë blogeret dhe stilistët e njohur ju këshillojnë ta bëni edhe në përditshmërinë tuaj, në punë, apo edhe në daljet e tjera të përditshme.

Atletet, çanta e belit, dhe rrobat e lirshme e të rehatshme janë kryefjala e trendeve të ketij sezoni.

Mos harroni t’i kushtoni vëmendje edhe syzeve dhe kapelave. Këto aksesorë përveç se mbrojnë lëkurën tuaj nga rrezet e diellit plotësojnë me detaje stilin tuaj “turistik”.

Moda nuk ka qenë ndonjëherë më komode se kaq, ndërsa krijuesit e saj nuk kanë qenë kurrë kaq bujarë me kreativitetin e tyre.

You may also read!

Sërish sulme në Siri (Foto)

Forcat ajrore irakiane kanë kryer sulme kundër pozicioneve të Shtetit Islamik në Siri, ka thënë zyra e kryeministrit Haider

Read More...

Hudhrat e Njoma Si Mrekulli Pranverore – Vlerat Për Shëndetin

Hudhrat e njoma paralajmërojnë ardhjen e pranverës. Nga marsi në maj, kjo është periudha e tyre. E ndërsa shumë

Read More...

Një pilote seksi si Angelina Jolie

Angelina Jolie është pjesë e dokumentarit “Mbretëresha e planetit të gjelbër” dhe është filmuar duke pilotuar një aeroplan. Ylli

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com